Szkolenie Koło Miejskie SEP PDF Drukuj
wtorek, 11 września 2018 00:00

Zarząd Koła Miejskiego SEP w Olsztynie zaprasza wszystkich członków SEP do udziału w bezpłatnej Konferencji Szkoleniowej Firmy „TyNa Cafera Customs Filip Milewski” na temat: „System Telewizji dozorowej AVIGILON wykorzystanie inteligentnej analityki obrazu przy zastosowaniu kamer od 1 do 30MP”. Szkolenie będą prowadzili Panowie: Filip Milewski, Arkadiusz Norkiewicz i Michał Biela.

Termin szkolenia - 17 września 2018 r. (poniedziałek), początek godz. 15:30 (około 2 godzin)

Miejsce szkolenia - Dom Technika NOT w Olsztynie Plac Konsulatu Polskiego 1 - Sala  Konferencyjna

Mile widziane uczestnictwo członków z innych Kół SEP po uprzednim zgłoszeniu mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznym +48 500 147 767. W zgłoszeniu należy podać: Nazwisko i imię.