Szkolenie Koło Miejskie SEP PDF Drukuj
czwartek, 07 lutego 2013 00:00

TIM S.A. i Zarząd Oddziału Olsztyńskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu na temat „Doboru i programowania przekaźników programowalnych Eaton"

Termin szkolenia - 11 marca 2013 r., początek godz. 15:30

Miejsce szkolenia - Dom Technika NOT w Olsztynie Plac Konsulatu Polskiego 1 - Sala  Konferencyjna

Aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać zgłoszenie uczestnictwa na email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub zgłosić telefonicznie do kol. Andrzeja Siudzińskiego tel. 500147767. W zgłoszeniu należy podać: Nazwisko i imię/Nazwę firmy/Adres e-mail/Stanowisko.

Zgłoszenia będą przyjmowane w terminie do 11 lutego 2013.  Poznaj TIM S.A.

Proponowany program szkolenia:
1. Przedstawienie czym jest oraz do czego służy przekaźnik programowalny,
2. Jakie korzyści daje inwestorowi stosowanie przekaźników programowalnych,
3. Jakie korzyści daje elektrykowi montowanie przekaźników programowalnych,
4. Jakie główne parametry określają przekaźnik programowalny oraz przykładowe zastosowanie w zależności od posiadanych funkcji,
5. Jaką wiedzę  należy mieć aby prawidłowo dobrać przekaźnik do aplikacji, zaprogramować przekaźnik,
6. Jakie narzędzia ułatwią pracę: dobór i programowanie,
7. Zakończenie – konsultacje indywidualne lub grupowa dyskusja.
Dla uczestników szkolenia są przewidziane materiały dydaktyczne